بسیج مداحان استان کرمان
رئیس سازمان بسیج مداحان استان کرمان

حماسه 9 دی بیانگر پشتیبانی مردم از ولایت است

بسیج مداحان: رئیس سازمان بسیج مداحان استان کرمان گفت:اهمیت 9دی بر هیچ فردی پوشیده نیست و حضور پرنگ مردم در این روز نشان دهنده ای پشتیبانی از ولایت می باشد و هرچه با شکوه تر این مراسم برگزار شود تو دهنی به همه کسانی که می خواهند فتنه ای را ایجاد کنند.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان،در جلسه شورای عالی بسیج مداحان استان کرمان که درمهمان سرای سپاه ثارالله برگزار شد
این جلسه به همراه بسیاری از مداحان به نام استان کرمان و حضور ریس سازمان بسیج مداحان استان کرمان برگزار شد.در شروع این جلسه با چندی از آیات کلام الله قرآن آغاز شد و سپس با سخنرانی ریس بسیج مداحان استان کرمان ادامه داشت.
سید روح الله نیکخواه در شروع سخنش با تشکر از همه پیشکسوتان و مداحان نخبه ای کرمان حاضر در جلسه گفت:با توجه به نزدیک شدن 9دی ماه و اهمیت این روز درسخنان گهر بار رهبر انقلاب ارزش این روز بر هیچ یک از ما پوشیده نیست.
رئیس سازمان بسیج مداحان استان کرمان افزود:اهمیت حضور مردم در 9دی ماه صرف یک حادثه سیاسی نیست بلکه سران فتنه در سال 88پرچم مقدس امام حسین را به آتش کشیدند و گناهان نابخشودنی انجام دادند که قابل بخشش نیست .      
وی تصریح کرد:امروزه دو حرکت بسیار خطرناک در حال وقوع است و مقام معظم رهبری  آن را به فتنه اکبر می داند و جلوگیری از این حرکت ها نقش مردم در هیئت های مذهبی می داند.
رئیس بسیج مداحان تصریح کرد:همین هیئت های مذهبی بودند که انقلاب کردند همه مداحان استان کرمان باید توجه داشته باشند به برگزاری جلساتی که در طول هفته دارند با سخنرانی های خود می توان از فتنه اکبر جلوگیری کنند.
وی با توجه به اینکه هیئت های مذهبی یکی از پنج قشر تاثیر گذار بر مردم است توضیح داد:مداحان می توانند با اشعار ناب خود در جلسات و روضه خوانی ها مردم را به خوبی رهنمود کنند،در هیئت های خودتان تبلیغات را برای حضور گسترده مردم در نه دی داشته باشید.
نیکخواه در پایان افزود: اهمیت 9دی بر هیچ فردی پوشیده نیست و حضور پرنگ مردم در این روز نشان دهنده ای پشتیبانی از ولایت می باشد و هرچه با شکوه تر این مراسم برگزار شود تو دهنی به همه کسانی که می خواهند فتنه ای را ایجاد کنند.

انتهای پیام/