بسیج مداحان استان کرمان
مسئول سازمان بسیج مداحان استان کرمان:

۱۲ کانون بسیج مداحان در استان کرمان وجود دارد / آگاهی مداحان نسبت به مشکلات و مسائل ضد انقلابی

بسیج مداحان: مسئول سازمان بسیج مداحان استان کرمان با اشاره به اینکه جامعه مداحان با افکار عمومی و عواطف مردم روبرو است گفت: ۱۲ کانون بسیج مداحان در استان کرمان وجود دارد.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان،خبرگزاری تسنیم، سید‌روح‌الله نیکخواه امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان کرمان به مناسبت هفته بسیج اظهار‌داشت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری آحاد مردم بسیجی هستند.

وی با اشاره به اینکه قشر جامعه مداحان جزو پنج قشر اثرگذار در جامعه است گفت: این قشر آنقدر اهمیت دارد که همه ساله در سالروز ولادت حضرت زهرا(س) با رهبر معظم انقلاب دیدار دارند و از رهنمودهای امام خویش بهره‌مند می‌شوند.

مسئول سازمان بسیج مداحان استان کرمان با بیان اینکه دستگاه سید‌الشهداء‌(ع)، دستگاهی مطهر و تاثیر‌گذار در روند انقلاب بوده است افزود: اگر بسیج کنار دستگاه سیدالشهداء قرار داده شود معنا پیدا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه جامعه بسیجی با حرکت و مکتب عاشورایی است که معنادار می‌شود خاطر‌نشان کرد: جامعه مداحان با احساسات و عواطف مردم روبرو است.

نیکخواه با بیان اینکه امام سجاد‌(ع) حرکت‌های پلید امویان را برای مردم در کاخ یزید روشنگری و آنها را رسوا کرد گفت: مداحان و وعاظ نیز باید نسبت به مشکلات و مسائل ضد انقلابی و ضداسلامی در جامعه مردم را آگاه‌سازی و روشنگری کنند.

وی با اشاره به اینکه در جلسات مداحی از همه اقشار مردمی شرکت می‌کنند افزود: 12 کانون بسیج مداحان در سراسر استان وجود دارد که مداحان استان را ساماندهی کردند.

با بیان اینکه با برگزاری جلسات مختلف بحث تقویت بنیه مداحی به ذاکران و مادحین استان انجام می‌شود تصریح کرد: مداحان استان در سه مقطع پیشکسوت و نخبه، مداحان هیئت‌های مذهبی و مداحان مساجد دسته‌بندی شده‌اند.

وی اظهار‌ داشت: ارائه محتوای مداحی در بخش‌های مختلف به جامعه هدف از وظایف سازمان بسیج مداحان استان است که در دستور کار است.

انتهای پیام/