بسیج مداحان استان کرمان
مسئول بسیج مداحان استان کرمان :

پیاده روی رضوی،حرکتی مردمی و انقلابی است/لزوم فرهنگسازی این پیاده روی در سال های آینده

بسیج مداحان: مسئول بسیج مداحان استان کرمان گفت : پیاده روی رضوی ، حرکتی انقلابی و مردمی می باشد که باید در جهت فرهنگ سازی آن برای سال های آینده اقداماتی انجام شود تا هر چه پررنگ تر ،جامع تر و مردمی تر برپا شود .

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان،سید روح الله نیکخواه، مسئول بسیج مداحان استان کرمان در گفتگو با خبرنگار “ پایگاه اطلاع رسانی کرمان۱۴۰۰ ” در رابطه با پیاده روی رضوی اظهار داشت : پیاده روی رضوی حرکت نمادین و مردمی است که از امسال در دستور کار هیئت های مذهبی قرار گرفته است و ما هم اعلام آمادگی خود را برای پشتیبانی از این کار مردمی اعلام خواهیم کرد.
وی گفت : این پیاده روی در هیئت های مذهبی ،جامعه مداحان و همه مراکز فرهنگی مردمی در دستور کار قرار گرفته است و بسیج مداحان از این کار معنوی و انقلابی پشتیبانی خواهد کرد .

نیکخواه با بیان این که پیاده روی رضوی مراحل ابتدایی خود را سپری می کند ، خاطر نشان کرد : اقداماتی از سوی مسئولین هیئت های مذهبی و مراکز فرهنگی مردمی در جهت باشکوه برگزار شدن این حرکت نمادین صورت می گیرد .

وی در ادامه افزود : این پیاده روی ، حرکتی انقلابی و مردمی می باشد که باید در جهت فرهنگ سازی آن برای سال های آینده اقداماتی انجام شود تا هر چه پررنگ تر ،جامع تر و مردمی تر برپا شود .

انتهای پیام/