بسیج مداحان کرمان

اعزام تعدادی از مداحان کرمان جهت دیدار با رهبر معظم انقلاب

بسیج مداحان: تعدادی ازمداحان کرمان به همراه مداحان کشور در آستانه میلاد بانوی دو عالمحضرت فاطمه زهرا(س)برای دیداربا مقام معظم رهبری و بهره مندی از بیانات و رهنمودهای معظم له عازم تهران خواهند شد.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان:،به مناسبت سالروز میلاد دخت نبی مکرم اسلام و همانند سال های گذشته، امسال نیز مداحان و شاعران آئینی کرمان به همراه مداحان کشور در آستانه میلاد این بانوی والامقام و ولادت امام راحل برای دیداربامقام معظم رهبری و بهره مندی از بیانات و رهنمودهای معظم له عازم تهران خواهند شد.

سید روح الله نیکخواه در گفتگوی با خبرنگار بسیج مداحان در رابطه با اعزام مداحان گفت:در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)به جهت دیدار سالانه مداحان  با رهبر معظم انقلاب اعزام گردیدند.

رئیس سازمان بسیج مداحان سپاه ثارلله استان کرمان افزود:تعداد 5نفر از مداحان نخبه استان کرمان از طرف بسیج مداحان استان کرمان به دیدار رهبر انقلاب مشرف می شوند.

وی در پایان هدف از این دیدار را تجدید بیعت مداحان بامقام معظم رهبری و آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود:گوش فرا دادن مداحان به رهنمودهای معظم له در رابطه با اصول مداحی و همچنین بالا بردن سطح آگاهی و تغذیه فکری مداحان اهل بیت از دیگر اهداف این دیدار به شمار می‌رود.

 

انتهای پیام/